Emsland Groupe

 

Компанія Emsland Group є провідним міжнародним виробником інноваційних продуктів для переробної промисловості на основі рослинної сировини. За багато років  продукція визнана невід’ємною складовою широкого асортименту харчових товарів. Компанія пишається різноманіттям продуктів в сегменті сушеного картоплі під власним брендом “Echt vom Feld”, який успішно представлений на ринках продовольчої роздрібної та оптової торгівлі. Високоякісні продукти знаходять широке застосування в виробництві кормів для домашніх і сільськогосподарських тварин, що відображає постійну прив’язаність до якості та інновацій.

 

Emsland Food GmbH успадкувала досвід від компанії Bestfoods Deutschland GmbH та об’єднала під своїм крилом заводи в Клоппенбурзі, Віттінгене, Хагенові та Емліхгайме, створивши потужну та інноваційну структуру. На  заводах Emsland-Stärke GmbH картопля та горох перетворюються на високоякісні продукти з природного та модифікованого крохмалю, які знаходять застосування у харчовій промисловості, а також у технічних та ветеринарних застосуваннях.

 

Загальний обсяг переробки в групі становить понад 2,2 мільйона тонн картоплі та понад 160 000 тонн гороху, що свідчить про наше провідне положення на ринку. Компанія прагне розширити свої позиції на європейському та світовому рівнях, підтримуючи високу якість кожного нашого продукту та розвиваючи довіру з  клієнтами та партнерами.

 

Компанія “Експрім” є надійним прямим імпортером  продукції Emsland Goupe і пропонує своїм клієнтам високоякісні картопляні пластівці.